Lampa Kreon Nuit sufitowa

KREON

Belgijski producent oświetlenia architektonicznego zaciera granice między światłem, a obiektem.

 

Oferta marki Kreon obejmuje oświetlenie architektoniczne wewnętrze i zewnętrzne, dedykowane zarówno obiektom prywatnym, jak i dużym realizacjom komercyjnym.

Znalazły się w niej m.in. reflektory, oprawy wpuszczane, listwy oświetleniowe, obiekty wolnostojące oraz innowacyjny zintegrowany system audio.

Każdy z modeli podejmuje dialog z architekturą — szeroka gama opraw świetlnych zaprojektowana została z myślą o jej niepowtarzalnej strukturze. Zainspirowana prostotą geometrii forma, pozostaje neutralna wobec aranżacyjnej stylistyki.

Innowacyjne podejście do projektowania w ścisłej integracji z budynkiem, stanowi o sile i wyjątkowości marki cenionej przez architektów na całym świecie.


Projektanci hołdują zasadzie mniej znaczy więcej, redukując formę opraw do niezbędnych komponentów. Kreon przed designem stawia światło — ujęte w ramy minimalistycznych kształtów, nigdy nie traci na aktualności.

Oprawy marki Kreon uzupełniają architekturę — nie konkurują z nią, ale podkreślają jej piękno, intensyfikując wrażenia z doświadczania wyjątkowej przestrzeni.


Kreon nie stroni od eksperymentów. Działające na terenie zakładu produkcyjnego laboratorium, to miejsce badań nad światłem, jego wpływem na otoczenie i człowieka oraz równowagą między oświetleniem sztucznym, a naturalnym.


W showroomie posiadamy różne typy lamp marki Kreon. Zapraszamy na spotkanie.

Share
luksusowa minimalistyczna lampa do biura
minimalistyczne lampy do salonu marki Kreon

WEWNĘTRZNE LAMPY KREON

Kolekcja oferuje szeroki wybór oświetlenia — od opraw emitujących delikatne, rozproszone światło, po modele operujące jego skoncentrowanym strumieniem.

Spójność wizualna, pozwala na ich dowolne konfiguracje i swobodną organizację oświetlenia na różnych poziomach.

luksusowe oświetlenie marki Kreon
ekskluzywne lampy Kreon na klatkę schodową
Dolma Kreon sklep

ZEWNĘTRZNE LAMPY KREON

Kreon to nie tylko lampy wewnętrzne, to także cała gama lamp zewnętrznych.

 

Wszystkie lampy zewnętrzne odporne są na warunki atmosferyczne.

 

Bez problemu można je stosować w polskich warunkach klimatycznych. Do produkcji lamp wykorzystywane są surowce najwyższej jakości.

 

Każda lampa przed wysłaniem do klienta przechodzi staranny proces kontroli jakości.

Lampa Up Kreon

SYSTEMY AUDIO

W ofercie Kreona znalazły się również oprawy świetlne wizualnie zintegrowane z wewnętrznym systemem audio — jako osobne obiekty lub w ramach jednego modelu.

 

Technologia bezprzewodowa pozwala na ich łatwe połączenie z dowolnym źródłem dźwięku: komputerem, telefonem, odtwarzaczem. Światło i dźwięk w perfekcyjnej harmonii.

Kreon Audio

SYSTEMY SUFITOWE

Sufity mają zazwyczaj nieistotny charakter w otaczającej nas przestrzeni. W codziennym życiu, a także w architekturze rzadko są zauważane.

Rozwiązania sufitowe marki Kreon sprawią, że te anonimowe powierzchnie ożyją: struktura, relief i symetryczne przerwy wspierają architektoniczny rytm przestrzeni, tworząc porządek a nawet chaos.

 

Kreon tworzy i projektuje systemy sufitowe, które nadają każdej przestrzeni niepowtarzalną osobowość.

Podwieszane sufity systemowe